Kočka vytržený drápek

Nejoblíbenější videa

Kočka vytržený drápek

VETCENTRUM - Veterinární poradna

Dobrý den, našemu psovi se asi před třemi dny zatrhnul pátý drápek na pravé přední pacce. Také by mě zajímalo, zda by mu po vytržení z lůžka drápek dorostl.
opile znasilneni divky

Odpočívadla a škrábadla od Méně než 1000 Kč - Heureka.cz

Pro kočku je velice důležité pravidelné broušení drápků , ale i odpočinek. Kočky potřebují obrušovat si své drápky , aby nedošlo k jejich poškození nebo vytržení .Kočičí stromy jsou ideálním řešením pro jejich.
odpocivadla-a-skrabadla.heureka.cz/f:p:3966/?f=7

Vytržený drápek - iFAUNA

ifauna: Největší chovatelský web v ČR. Dobrý den, poradíte prosím někdo jak postupovat u vytrženého drápu? Náš pes si dopoledne vytrhl celý dráp na přední pacce, zůstala jen obnažená špičatá "kost", předpokládám, že je to lůžko.
ifauna.cz/psi/nemodforum/r/detail/742741/vytrzeny-drapek

Zodpovězené dotazy, Veterinární ordinace a kliniky v ČR

Veterinární ordinace, kliniky a nemocnice v ČR, veterinární poradna, odborné články pro chovatele, veterinární internetové obchody, chovatelská inzerce. jako první pomoc doporučuji zabránit fenečce, aby si drápky okusovala a lízala.
veterina-info.cz/poradna/zodpovezene-dotazy.html?page=2&orderby=qdate

Vytržený drápek u morčete- POMOC! - iFAUNA

Včera jsem si všimla, že má moje morčátko jeden drápek obalený zaschlým trusem, když jsem se pokusila bobek z drápku odloupat, morčík začal pištět a najednou uletěl celý bobek i s drápem!Teklo z toho
ifauna.cz/drobni-savci/nemodforum/r/detail/820286/vytrzeny-drapek-u

Poplach v Kovářské uličce: Řezáč Václav

Tato kniha vypráví o Kovářské uličce a její hlavní postavou je František Severýn. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
ireferaty.cz/2/3198/Poplach-v-Kovarske-ulicce

Vše o kočkách - hry s kočkou - kočičárny

Jak o ně pečovat, jakou jim dávat stravu,..atd. Cosi v rouře - trubička od alobalu nebo toaletního papíru báječně poslouží. Do ní strčte mávátko s pírky nebo kousek provázku, prostě cokoliv dle fantazie a kočka bude u vytržení .
kocky-pece.estranky.cz/clanky/hry-s-kockou/kocicarny.2.html

Ordinace pro malá zvířata. Plně vybavené pracoviště věnující se...

Lucie Havelková a kočky. . Který drápek to je? Na které pacce? Zda je to jen drápek nebo celý prst?
hvet.cz/navstevni-kniha?page=12

Zvěrolékařství, MVDr. Zdeněk Drozd » Nemoci psů a koček

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je léčitelný tetanus u koček a zda se jím od nemocné kočky nemohou nakazit ostatní (psi, lidé). Dobrý den,máme doma 2-letou britskou kočku ,která už jednou byla na operaci kvůli zauzlování střev.
euvet.cz/poradna/nemoci-psu-a-kocek/

Přijaté kočky - O.S.Další šance

když byli v práci. Bohužel si kocourka nemohli nechat, tak nás poprosili o pomoc. Macin má vytržený drápek a zhisaný celý polštářek, byl hrozně zablešený, hlavně nad ocáskem a na něm, bohužel už byl od blech tak rozkousaný,..
dalsisance.cz/prijate-kocky/